פטל אדום טרי

תמונות נוספות

פטל אדום טרי
מק"ט :
20.00 ₪ גרם
לרכישה
תיאור

פרטים

אחד המינים הפופולאריים והחשובים ביותר בקבוצת פירות היער. הוא מאופיין בארומה וטעם עשירים במיוחד, טעמו עדין ומתקתק רכיבים הקיימים בשפע בפירות יער: אנתוציאנין - פיגמנט טבעי שמעניק לצמחים שונים את הצבע האדום שלהם. ומסנן עבורם את קרינת השמש. מדובר בנוגד חמצון חזק ביותר ששמו נקשר במחקרים שונים להורדת הסיכון לחלות בסוגים מסויימים של סרטן, לשיפור בריאות מערכת השתן, שיפור תפקוד הזיכרון ולתרומה להזדקנות בריאה של התאים. קאתצ'ין - פלבונואיד הוא בעצם רכיב בצמח שנועד לתת את גוון שנע מצהוב, דרך אדום ועד לכחול, כדי למשוך מאביקים ולהגן על הצמח מפני חיידקים ופטריות. מחקרים שונים מצאו אותו כבעל יכולת לטפל באלרגיות, דלקות ולשמש כנוגד חמצון. סיבים תזונתיים - רב סוכרים שבתהליך העיכול שלהם בגוף משתחררים חומרים אשר נקשרים אל הכולסטרול הרע ואל גלוקוז עודף, ומפנים אותם מהגוף. לכן הם מומלצים מאוד הן נגד מחלות לב וכלי דם, והן לסוכרתיים. כמו כן, הסיבים התזונתיים חיוניים לבריאות מערכת העיכול ואף מסייעים לירידה במשקל כיוון שהם מתנפחים בקיבה, נותנים תחושת שובע לאורך זמן ומאטים את קצב חילוף החומרים בגוף. חומצה אלגית - רכיב אשר נלחם בקרצינוגן, חומר שנחשב למסרטן. בנוסף, לחומצה האלגית יש תכונות נוגדות וירוסים ובקטריות. מדענים מעריכים כי לחומצה האלגית יש תפקיד חשוב במניעת סרטן ואף בלחימה בגידולים קיימים. חומצה גאלית - גם לחומצה טבעית זו יש תכונות נוגדות וירוסים ובקטריות וגם היא נמצאה כבעלת פעילות נוגדת חמצון חזקה. מחקר גילה כי החומצה הגאלית הינה רעילה עבור תאים סרטניים, אך אינה פוגעת בתאים בריאים. לכן היא מצרך נפוץ בתעשיית התרופות ואף משמשת לטיפול בשטפי דם פנימיים, סוכרת ופסוריאזיס. החומצה הגאלית נמצאה במחקר כמווסתת את גדילתם וחיסולם של תאי סרטן הערמונית. קווארצטין - פלבונואיד, או פיגמנט טבעי שמקורו בצומח אשר נלחם בקרצינוגן, חומר שנחשב מסרטן. מחקרים שונים מגלים כי מדובר ברכיב פלא, אשר מסוגל לסייע במגוון רחב של מצבים בריאותיים: הוא אנטי ויראלי, עוזר נגד אסתמה, אנטי סרטני, נגד אקזמה, אנטי דלקתי ומסייע לתסמונת המטבולית. רוטין - חומר טבעי בעל תכונות נוגדות חמצון. ליתר דיוק, הוא מונע מברזל להיקשר למימן על חמצני, מה שהיה יוצר תגובה כימית שמשחררת רדיקלים חופשיים מאוד חזקים. הרוטין אף מחזק את הנימים ובכך יש לו השפעה חיובית על המופיליה, דליות ורידים ומחלות לב וכלי דם נוספות. הוא אף מונע התרבות מואצת של תאים הקשורה להתפתחות גידולים סרטניים. חומצה סליצילית - הורמון שנחשב לאחד החשובים ביותר לצמח ובעל שימושיים לא פחות חשובים עבור האדם. החומר הזה קיים באספירין והוא בעל תכונות שיכוך כאבים חזקות ביותר הידועות כבר 2,500 שנים. החומצה הסליצילית אף מסייעת להילחם בטרשת עורקים והיא קיימת בתרופות ותכשירים רבים בתעשיית הרפואה. ויטמין C - אחד הויטמינים המוכרים ביותר, בעל יתרונות בריאותיים למכביר, ביניהם חיזוק השיניים, שמירה על נימי הדם, בניית העצמות והרקמות, חיזוק המערכת החיסונית, נוגד דלקות ומסייע למניעת התפתחות סרטן בשל תכונתו כנוגד חמצון.
פרטים נוספים

פרטים נוספים

יצרן פטל ישר מהשדה - קיבוץ רמת השופט
יתרונות בריאותיים פטל שייך למשפחת פירות היער ובדומה לאוכמניות ולתותים גם הפטל מכיל כמויות גבוהות מאוד של נוגדי חימצון, ויטמינים ומינרלים שונים. נוגדי החימצון בפירות היער חזקים במיוחד והם עשויים לסייע לפעילות אנטי דלקתית כללית, שמירה על מערכת הלב וכלי הדם, חיזוק כללי והאטת תהליכי הזדקנות. הפטל עשוי לסייע לתהליכים מטבוליים כגון סוכרת סוג 2 ועוד. ניתן ליהנות מפטל גם שלא בעונתו בצורה קפואה - הוא מצויין בשייקים שונים. הפטל הוא אחד מפירות היער המוכרים בעיקר בגלל המיץ הפופולרי בטעמו.
יתרונות תזונתיים רכיבים הקיימים בשפע בפירות יער: אנתוציאנין - פיגמנט טבעי שמעניק לצמחים שונים את הצבע האדום שלהם. ומסנן עבורם את קרינת השמש. מדובר בנוגד חמצון חזק ביותר ששמו נקשר במחקרים שונים להורדת הסיכון לחלות בסוגים מסויימים של סרטן, לשיפור בריאות מערכת השתן, שיפור תפקוד הזיכרון ולתרומה להזדקנות בריאה של התאים. קאתצ'ין - פלבונואיד הוא בעצם רכיב בצמח שנועד לתת את גוון שנע מצהוב, דרך אדום ועד לכחול, כדי למשוך מאביקים ולהגן על הצמח מפני חיידקים ופטריות. מחקרים שונים מצאו אותו כבעל יכולת לטפל באלרגיות, דלקות ולשמש כנוגד חמצון. סיבים תזונתיים - רב סוכרים שבתהליך העיכול שלהם בגוף משתחררים חומרים אשר נקשרים אל הכולסטרול הרע ואל גלוקוז עודף, ומפנים אותם מהגוף. לכן הם מומלצים מאוד הן נגד מחלות לב וכלי דם, והן לסוכרתיים. כמו כן, הסיבים התזונתיים חיוניים לבריאות מערכת העיכול ואף מסייעים לירידה במשקל כיוון שהם מתנפחים בקיבה, נותנים תחושת שובע לאורך זמן ומאטים את קצב חילוף החומרים בגוף. חומצה אלגית - רכיב אשר נלחם בקרצינוגן, חומר שנחשב למסרטן. בנוסף, לחומצה האלגית יש תכונות נוגדות וירוסים ובקטריות. מדענים מעריכים כי לחומצה האלגית יש תפקיד חשוב במניעת סרטן ואף בלחימה בגידולים קיימים. חומצה גאלית - גם לחומצה טבעית זו יש תכונות נוגדות וירוסים ובקטריות וגם היא נמצאה כבעלת פעילות נוגדת חמצון חזקה. מחקר גילה כי החומצה הגאלית הינה רעילה עבור תאים סרטניים, אך אינה פוגעת בתאים בריאים. לכן היא מצרך נפוץ בתעשיית התרופות ואף משמשת לטיפול בשטפי דם פנימיים, סוכרת ופסוריאזיס. החומצה הגאלית נמצאה במחקר כמווסתת את גדילתם וחיסולם של תאי סרטן הערמונית. קווארצטין - פלבונואיד, או פיגמנט טבעי שמקורו בצומח אשר נלחם בקרצינוגן, חומר שנחשב מסרטן. מחקרים שונים מגלים כי מדובר ברכיב פלא, אשר מסוגל לסייע במגוון רחב של מצבים בריאותיים: הוא אנטי ויראלי, עוזר נגד אסתמה, אנטי סרטני, נגד אקזמה, אנטי דלקתי ומסייע לתסמונת המטבולית. רוטין - חומר טבעי בעל תכונות נוגדות חמצון. ליתר דיוק, הוא מונע מברזל להיקשר למימן על חמצני, מה שהיה יוצר תגובה כימית שמשחררת רדיקלים חופשיים מאוד חזקים. הרוטין אף מחזק את הנימים ובכך יש לו השפעה חיובית על המופיליה, דליות ורידים ומחלות לב וכלי דם נוספות. הוא אף מונע התרבות מואצת של תאים הקשורה להתפתחות גידולים סרטניים. חומצה סליצילית - הורמון שנחשב לאחד החשובים ביותר לצמח ובעל שימושיים לא פחות חשובים עבור האדם. החומר הזה קיים באספירין והוא בעל תכונות שיכוך כאבים חזקות ביותר הידועות כבר 2,500 שנים. החומצה הסליצילית אף מסייעת להילחם בטרשת עורקים והיא קיימת בתרופות ותכשירים רבים בתעשיית הרפואה. ויטמין C - אחד הויטמינים המוכרים ביותר, בעל יתרונות בריאותיים למכביר, ביניהם חיזוק השיניים, שמירה על נימי הדם, בניית העצמות והרקמות, חיזוק המערכת החיסונית, נוגד דלקות ומסייע למניעת התפתחות סרטן בשל תכונתו כנוגד חמצון.
ערכים מקומי
סקירות

No questions asked yet.

Ask Vendor A Question

* שדות חובה

You may also be interested in the following product(s)
×

כדי להוסיף מוצרים לסל, ראשית יש לבחור קבוצה ממנה תזמינו

לבחירת קבוצה